فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2016 All-Star Game


star بسکتبال ستاره های ان بی ای - NBA 2016 All-Star Game


فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2016 All-Star Game


ابتدا مجموعه را در منزل و یا محل کار از مامور شرکت پست و یا پیک شرکت ; دریافت نمایید سپس وجه آن را پرداخت نمایید.

خرید محصولات فیلم کامل بسکتبال NBA 2016 All-Star Game

shop

توسط نرم افزار Database Workbench Pro می توانید به سرعت و در زمانی بسیار اندک به یک یا چند سرویس دهنده پایگاه داده دیتابیس دسترسی داشته باشید، این برنامه با یک فضای کاری بصری ساده و پشتیبانی از یونیکد انواع مختلفی از پایگاه های داده را ویرایش می کند. شما در این برنامه به راحتی می توانید یک متن یا اسکریپت را ویرایش و تغییر دهید، همچنین گذشته از SQL های خاص و ویرایش اسکریپت می توانید طرح، جداول، روش ذخیره سازی، توابع، منبع جاوا، دامنه و حتی کتابخانه ها را تغییر دهید.


نرم افزار اتصال به دیتابیس Database Workbench Pro v5.0.6.0

ادامه نوشته "نرم افزار اتصال به دیتابیس Database Workbench Pro v5.0.6.0"

  • 351 بازدید
  • تاريخ : 5 تیر, 1393
  • 1 نظر

بدون شک همه طراحان وب و برنامه نویسان با نام و مفهوم دیتابیس آشنایی کامل دارند. وقتی کاربری در سایت ثبت نام میکند و یا پست جدید را در وبلاگش ثبت می کند در واقع این اطلاعات در دیتابیس یا همان بانک اطلاعاتی ذخیره و در دفعات بعد زمانی که کاربر قصد ورود به سایت را دارد و یا میخواهد وبلاگش را مشاهده کند اطلاعات ذخیره شده از بانک مجددا فراخوانی و نمایش داده می شوند. امروزه ابزارهای متعددی برای مدیریت بانک های اطلاعاتی وجود دارد، یکی از این ابزارها Database .NET است. این برنامه ابزاری قدرتمند و مناسب برای مدیریت پایگاه های داده (DataBase) می باشد، از جمله قابلیت های این برنامه میتوان به فهرست بندی اشیاء، طراحی جداول، ویرایش رکوردها، ذخیره کردن داده ها و جستجوگر قدرتمند اشاره کرد.


ایجاد و مدیریت بانک اطلاعات دیتابیس Database.Net 11.9.5290

ادامه نوشته "ایجاد و مدیریت بانک اطلاعات دیتابیس Database.Net 11.9.5290"

نرم افزار phpMyAdmin ابزاری مناسب در زمینه مدیریت و پشتیبانی از طیف گسترده ای از عملیات بانک های اطلاعاتی MySQL می باشد، توسط این برنامه قادر به ساخت، ایجاد، کپی، تغییر نام و تغییر پایگاه داده ها و جداول و همچنین امکان خروجی به فرمت های CSV، SQL، XML، PDF، ISO/IEC 26300، Word، Excel، LATEX خواهید بود.


نرم افزار مدیریت بانک های اطلاعاتی phpMyAdmin 4.2.3

ادامه نوشته "نرم افزار مدیریت بانک های اطلاعاتی phpMyAdmin 4.2.3"

نرم افزار SQLite Expert Professional یک ابزار قدرتمند برای مدیریت پایگاه های داده SQLite با قابلیت ساخت پرس و جو های پیچیده SQL با سهولت ، فرمت طرح بندی متن پرس و جو SQL، ویرایشگرهای بصری برای ستون جدول، شاخص، کلید های خارجی ، بازسازی هر جدول پیچیده بدون از دست دادن داده ها ، وارد کردن داده از منبع داده ADO ، فایل های CSV، SQL اسکریپت و یا از SQLite ، اکسپورت داده ها به اکسل از طریق کلیپ بورد ، کپی جداول بین پایگاه های داده SQLite با استفاده از عملیات کشیدن و رها کردن ، ویرایش داده ها در شبکه با استفاده از ویرایشگرهای قدرتمند ، ویرایشگر تصویر با پشتیبانی از قالب های JPEG، PNG، BMP، GIF و فرمت های تصویری ICO ،  پشتیبانی کامل از Unicode ، پشتیبانی از پایگاه داده های پیوست شده ، پشتیبانی از پایگاه داده های رمزگذاری شده ، پشتیبانی از برنامه نویسی پاسکال و LUA می باشد.

ادامه نوشته "نرم افزار مدیریت پایگاه های داده SQLite Expert Professional 3.4.78.2308"

نرم افزار BackupSF Lite ابزاری مطمئن و قدرتمند برای پشتیبان گیری کامل از فایل های وب سایت از طریق FTP و پایگاه های داده MySQL می باشد که در سایت مجاز دانلود قرار داده شده است.

ادامه نوشته "نرم افزار پشتیبان گیری وب سایت BackupSF Lite 2.7.4"

نرم افزار JenaSoft DatAdmin Ultimate جهت مدیریت و سازماندهی دیتابیس یا پایگاه داده همانند MySQL ، MS SQL ، SQLite ، PostgreSQL و MS Access با بکارگیری ماژولار بودن و انعطاف پذیری ابزارها می باشد ، اتصال به دیتابیس این نرم افزار از اتصال درایوهای ADO.NET ، ODBC و OLE DB و پشتیبانی بومی از Microsoft SQL Server ، MySQL ، Postgre SQL ، SQLite و MS Access نیز از ویژگی های نرم افزار می باشد ، توابع PHP-tunnel برای اتصال به MySQL بدون دسترسی مستقیم به سرور دیتابیس ، نمایش و ویرایش داده ها نظیر جدول ویرایشگر داده ها با عملکرد های دستی مانند صفحه بندی ، فیلتر کردن ، جستجو ، تولید SQL برای ردیف داده ها ، پشتیبان گیری از دیتابیس ، درون ریزی و برون بری (export و import) ، ورود و خروج جدول داده ها با فرمت های CSV ، TXT ، HTML ، XML و Excel و غیره ، طراحی و مقایسه پایگاه داده و ویرایش پایگاه داده از دیگر امکانات این نرم افزار می باشد که میتوانید از سایت مجاز دانلود دریافت کنید.

ادامه نوشته "مدیریت و سازماندهی دیتابیس JenaSoft DatAdmin Ultimate 5.4.1"

نرم افزار PhpMyAdmin ابزاری قدرتمند برای مدیریت بانک اطلاعاتی MySQL بر پایه زبان برنامه نویسی PHP می باشد که تقریبا تمامی سرور های لینوکس این برنامه را کنترل پانل خود برای کاربران نصب کرده اند ، از جمله قابلیت های این برنامه گرفتن بک آپ به نسخه های مختلف MySQL و نوع فرمت های مختلف مثل XML و غیره ، ایجاد ، حذف ، ویرایش و حذف جدول ، ویرایش پایگاه SQL می باشد که در سایت مجاز دانلود قرار داده شده است.

ادامه نوشته "مدیریت بانک اطلاعاتی دیتابیس phpMyAdmin 3.4.7 Final"


فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2016 All-Star Game


star بسکتبال ستاره های ان بی ای - NBA 2016 All-Star Game


فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2016 All-Star Game


ابتدا مجموعه را در منزل و یا محل کار از مامور شرکت پست و یا پیک شرکت ; دریافت نمایید سپس وجه آن را پرداخت نمایید.

خرید محصولات فیلم کامل بسکتبال NBA 2016 All-Star Game

shop


Copyright © 2011-2015 MojazDL.Com™


.تمامی حقوق مطالب و تصاویر برای این سایت محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با اجازه مدیران امکانپذیز می باشد