فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2018 All-Star Game


star بسکتبال ستاره های ان بی ای - NBA 2018 All-Star Game


فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2017 All-Star Game


ابتدا مجموعه را در منزل و یا محل کار از مامور شرکت پست و یا پیک شرکت ; دریافت نمایید سپس وجه آن را پرداخت نمایید.

خرید محصولات فیلم کامل بسکتبال NBA 2017 All-Star Game

shop

شرکت چینی لنوو بار دیگر بلندپروازی‌های خود در حوزه گوشی‌های هوشمند را به نمایش گذاشت و از اهداف خود در این زمینه صحبت کرد.

“جی.دی. هوارد”( J.D. Howard) مدیرعامل شرکت لنوو که مسؤولیت گسترش مرکز گوشی‌های هنوشمند لنوو در خارج از مرزهای چین را نیز برعهده دارد در این خصوص به روزنامه نیویورک‌تایمز توضیح داد: «من بسیار صریح صحبت می‌کنم: آرزوی ما این است که روزی به بزرگترین تولیدکننده تلفن‌همراه در جهان تبدیل شویم».


بلندپروازی لنوو برای رسیدن به قله گوشی‌های هوشمند lenovo

 او در ادامه گفت: «من می‌دانم که مسئله کمی دور از ذهن به‌نظر می‌رسد. اما پنج سال قبل هم اگر می‌گفتم که می‌خواهیم بزرگترین تولیدکننده رایانه‌های شخصی در جهان شویم هیچ کس باور نمی‌کرد».

لنوو این روزها به عنوان یک شرکت چینی محسوب می‌شود که در سال 2005 میلادی مرکز تولیدکننده رایانه‌های شخصی IBM را خریداری کرد. این مرکز چینی یک شرکت بزرگ الکترونیکی برای کشور خود شناخته می‌شود که تبلت، گوشی هوشمند و رایانه شخصی خود را روانه بازار می‌کند.

لنوو هم‌اکنون پس از سامسونگ دومین تولیدکننده برتر گوشی‌های هوشمند در چین محسوب می‌شود و بر اساس برنامه‌ریزی‌های خود سعی دارد طی سال 2014 میلادی گوشی‌های هوشمند جدیدش را وارد آمریکا و دیگر کشورهای جهان کند.

“جی پارکر”( Jay Parker) مدیر شرکت لنوو در آمریکای شمالی اظهار داشت که هم‌اکنون مجموع فروش گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی آن بیشتر از رایانه‌های شخصی است و با این وجود 85 درصد درآمدهای این شرکت از فروش رایانه‌های شخصی تامین می‌شود.دیدگاه شما
تولبار اختصاصی مجاز دانلود


sponsersبا نصب نوار ابزار اختصاصی مجاز دانلود ، دسترسی به سایت برای شما آسانتر بوده و همچنین به محض اضافه شدن مطلب از آن باخبر می شوید


تولبار اختصاصی مجاز دانلود


فواید نصب این نوار ابزار :


sponsers تنها با یک کلیک می توانید وارد سایت شوید

sponsers با خبر شدن از جدیدترین مطالب سایت بدون نیاز به ورود به سایت

sponsers در کمترین زمان ممکن می توانید وارد بخش های مهم سایت شوید

sponsers با خبر شدن از آخرین ایمیل های سرویس جی میل خود

sponsers در سریعترین زمان ممکن از اخبار و اطلاعات مهم و فوری سایت مطلع شوید

sponsers توانایی جست و جوی مطالب مورد نظر خود در مجاز دانلود بدون نیاز به ورود به سایت


برای دانلود تولبار مجاز دانلود بر روی عکس زیر کلیک کنید

shop


Copyright © 2011-2015 MojazDL.Com™


.تمامی حقوق مطالب و تصاویر برای این سایت محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با اجازه مدیران امکانپذیز می باشد