فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2018 All-Star Game


star بسکتبال ستاره های ان بی ای - NBA 2018 All-Star Game


فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2017 All-Star Game


ابتدا مجموعه را در منزل و یا محل کار از مامور شرکت پست و یا پیک شرکت ; دریافت نمایید سپس وجه آن را پرداخت نمایید.

خرید محصولات فیلم کامل بسکتبال NBA 2017 All-Star Game

shop

نرم افزار WinSCP ابزاری رایگان SCP (کپی امن) می باشد که از SSH (پوسته امن) استفاده می کند و برای برقراری ارتباط و ارسال و دریافت اطلاعات به وسیله FTP و SFTP می باشد. هدف اصلی آن کپی امن فایل بین کامپیوتر محلی و راه دور است. با این برنامه کاربران مبتدی و حرفه ای براحتی می توانند فایل های خود را به سرورهای خود در رایانه های شخصی و یا شبکه ای ارسال نمایند. این برنامه با استفاده از پروتکل SCP توانایی انتقال امن فایل ها توسط آرایه های مختلف را دارا می باشد. فراتر از این عملکرد اصلی، می توان به مدیریت برخی اقدامات اعمالی روی فایل ها اشاره کرد که قادر است تمامی عملیات پایه روی فایل، از قبیل کپی کردن و انتقال فایل ها را انجام دهد.


نرم افزار مدیریت اف تی پی WinSCP 5.7.2 + Portable

ادامه نوشته "نرم افزار مدیریت اف تی پی WinSCP 5.7.2 + Portable"

آخرین ورژن نرم افزار FlashFXP به همراه نسخه قابل حمل ( پرتابل Portable ) ابزار قدرمند جهت اتصل به FTP، FTPS وSFTP با پشتیبانی از پروتکل های برای اتصال به شبکه امن SSL / TSL است. این برنامه با امکانات فوق العاده بالای خود در زمینه مدیریت هاست و آپلود و دانلود فایل با حداکثر سرعت کاربرد دارد. همچنین توسط این برنامه می توانید بین دو سرور مستقیماً ارتباط برقرار نمایید و نسبت به انتقال فایل ها اقدام کنید. از جمله قابلیت های این برنامه می توان به محافظت نرم افزار با رمز عبور، پشتیبانی از پروکسی های HTTP، SOCKS 4/5 و FTP، مدیریت فایل ها، تغییر مجوز و دسترسی فایل ها، ویرایش فایل های سرور و بسیاری دیگر اشاره کرد.


نرم افزار اف تی پی FlashFXP 5.0.0 Build 3803 + Portable

ادامه نوشته "نرم افزار اف تی پی FlashFXP 5.0.0 Build 3803 + Portable"

ابزار FileZilla ارتباط با پروتوکل انتقال اطلاعات FTP و مدیریت، دانلود، آپلود در فضای مجازی بر روی FTP و FTPS و SFTP می باشد که از قابلیت های فراوان همچون امکان Drag & Drop، پشتیبانی کامل از پروتوکول IPV6، قرار دادن فایل ها در نوبت جهت آپلود، پشتیبانی از فایل های حجیم و بیشتر از 4 گیگابایت، رایگان و بدون محدودیت، پشتیبانی از فایروال و غیره برخوردار است.


نرم افزار مدیریت اف تی پی FileZilla 3.7.4.1 Final

ادامه نوشته "نرم افزار مدیریت اف تی پی FileZilla 3.7.4.1 Final"

نرم افزار SmartFTP Ultimate یکی از بهترین و قویترین ابزارها در زمینه مدیریت حرفه ای FTP یا همان هاست اختصاصی می باشد ، این نرم افزار به میزبان این امکان را می دهد تا در محیطی جذاب و گرافیکی به مدیریت بر روی فایل های خود بپردازد ، برتری این نرم افزار نسبت به برنامه های دیگر در این زمینه سرعت فوق العاده بالا در عمل آپلود و دانلود فایل ها از هاست می باشد ، آخرین ورژن برنامه SmartFTP را از سایت مجاز دانلود دریافت کنید.


قابلیت های نرم افزار :

 – دانلود و آپلود با پشتیبانی از ویژگی Drag & Drop
 – انتقال فایل ها به سرور و بر عکس به صورت پوشه ای
 – ساخت Connection های مختلف برای وب سایت های گوناگون
 – پشتیبانی از ویژگی Resume در انتقال فایل ها
 – دارای ابزار نمایش جزئیات
 – پشتیبانی از تمامی دستورات خط فرمانی
 – دارای ابزار مقایسه فایل
 – ویرایش فایل ها بر روی سرور از طریق نرم افزار
 – پشتیبانی از UTF-8
 – همگام سازی فایل ها و پوشه ها بر روی سرور و کامپیوتر Client
 – اتصال مجدد به صورت خودکار در صورت قطع شدن ارتباط
 و …

ادامه نوشته "مدیریت و اتصال به اف تی پی SmartFTP Ultimate 4.0 Build 1226"

نرم افزار FlashFXP ساده ترین و سریع ترین راه برای انتقال هر نوع فایل با استفاده از FTP می باشد ، این برنامه اجازه می دهد تا شما برای انتقال فایل ها از هر سرور FTP به طور مستقیم بر روی هارد دیسک خود و یا انتقال فایل ها بین دو سایت FTP (انتقال سایت به سایت) اقدام کنید ، همچنین قابلیت Drag & Drop در این برنامه این امکان را فراهم می آورد تا به آسانی فایل های خود را از کامپیوتر به سرور FTP منتقل نمایید ، آنها را مدیریت کرده و یا بین دو سرور مستقیماً ارتباط برقرار نمایید.

ادامه نوشته "نرم افزار FlashFXP 4.1.3 Build 1663 اتصال به شبکه های FTP و FXP"

نرم افزار WingFTP Server Corporate Edition ابزاری قدرتمند جهت فراهم آوردن مروری کامل از FTP سرور خود و ارائه لیست کاربران می باشد ، این برنامه شبکه فقط یک سرور اف تی پی نیست بلکه سرور فایل چند پروتکل (FTP ، HTTP ، FTPS ، صفحه ی ، SFTP) است ، این برنامه یک سرور فلتفرم سرور اف تی پی حرفه ای با قابلیت های سرعت ، قابلیت اطمینان و کاربری آسان و سفارشی می باشد ، سرور به شما اجازه مشاهده سرور اف تی پی را تا زمین واقعی و مشاهده هر کاربر متصل به سرور و جمع آوری اطلاعات دقیق در مورد آنها را می دهد ، این نرم افزار اطلاع رسانی ایمیل و مدیریت رویداد را ارائه می دهد. به وسیله این برنامه می توانید در یک لحظه به سرورهای مختلف اتصال پیدا کنید و از قابلیت هایی که در اختیارتان قرار می دهد استفاده نمایید. به طور مثال می توانید تمامی اطلاعات مربوط به هر سرور FTP را به طور جداگانه استخراج کنید. همچنین می توانید با تنظیم کردن بخش email notification تمامی گزارش های مربوط به وقایع اتفاق افتاده نظیر آپلود و دانلود کردن فایل ها را به طور خودکار در ایمیلتان دریافت کنید.


قابلیت های نرم افزار :

 – اجرا کردن سرور بر روی ویندوز ، لینوکس ، مکینتاش ، freeBSD و سولاریس
 – پشتیبانی از چند پروتکل  FTP ، FTPS ، HTTP و SSH
 – ابزاری قدرتمند برای مدیریت مانند یونیکس شل
 – مدیر برنامه ریزی رویداد و امکان زمانبند
 – ذخیره سازی بانک اطلاعاتی
 – به اشتراک گذاشتن فایل ها و پوشه ها
 – زمان واقعی اطلاعات
 – استفاده از لوگوی دلخواه برای پنجره ورود به سایت
 و ….

ادامه نوشته "مدیریت کامل اف تی پی WingFTP Server Corporate Edition v4.0.1"


فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2018 All-Star Game


star بسکتبال ستاره های ان بی ای - NBA 2018 All-Star Game


فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2017 All-Star Game


ابتدا مجموعه را در منزل و یا محل کار از مامور شرکت پست و یا پیک شرکت ; دریافت نمایید سپس وجه آن را پرداخت نمایید.

خرید محصولات فیلم کامل بسکتبال NBA 2017 All-Star Game

shop


Copyright © 2011-2015 MojazDL.Com™


.تمامی حقوق مطالب و تصاویر برای این سایت محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با اجازه مدیران امکانپذیز می باشد