فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2016 All-Star Game


star بسکتبال ستاره های ان بی ای - NBA 2016 All-Star Game


فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2016 All-Star Game


ابتدا مجموعه را در منزل و یا محل کار از مامور شرکت پست و یا پیک شرکت ; دریافت نمایید سپس وجه آن را پرداخت نمایید.

خرید محصولات فیلم کامل بسکتبال NBA 2016 All-Star Game

shop

توسط نرم افزار Master PDF Editor می توانید فایل های با فرمت PDF و XPS را ویرایش کنید. این برنامه دارای ویژگی هایی از جمله استخراج فایل های پی دی اف به JPG/TIFF/PNG/BMP، تبدیل XPS به PDF و بالعکس، رمزگذاری 128 بیتی، اضافه کردن کنترل های مختلف از قبیل دکمه ها، فیلدهای متنی، چک باکس ها و غیره، تقسیم و ادغام فایل های PDF، حاشیه نویسی PDF می باشد که می توانید از سایت مجاز دانلود دریافت کنید.


نرم افزار ویرایش فایل های پی دی اف Master PDF Editor 3.2.81

ادامه نوشته "نرم افزار ویرایش فایل های پی دی اف Master PDF Editor 3.2.81"

توسط نرم افزار Advanced DWG to PDF Workshop می توانید به راحتی فایل های با فرمت DWG / DXF / DWF مخصوص اتوکد را به PDF تبدیل کنید. در این برنامه امکان تنظیم مقیاس و با کیفیت بسیار بالا وجود دارد. از دیگر ویژگی های این برنامه مبدل می توان به تنظیمات طرح بندی صفحه، مشخص کردن عرض خط، انتخاب لایه برای تبدیل، کنترل رنگ خروجی PDF، پشتیبانی از چندین نسخه اتوکد، تبدیل دسته ای اشاره کرد.


تبدیل فایل اتوکد به پی دی اف Advanced DWG to PDF Workshop 6.2.5

ادامه نوشته "تبدیل فایل اتوکد به پی دی اف Advanced DWG to PDF Workshop 6.2.5"

نرم افزار Instant PDF Password Remover به همراه نسخه قابل حمل ( پرتابل Portable ) ابزاری مناسب برای حذف رمز عبور فایل های PDF می باشد. این برنامه علاوه بر حذف رمز عبور فایل های پی دی اف می تواند تمام محدودیت های PDF مانند Copy، چاپ و پرینت، خوانندن روی صفحه نمایش و غیره را حذف کند.


نرم افزار Instant PDF Password Remover 4.5 + Portable

ادامه نوشته "نرم افزار Instant PDF Password Remover 4.5 + Portable"

نرم افزار XIXI Software PDF to All ابزاری بسیار کارآمد برای تبدیل سریع فایل های PDF به فرمت های محبوب ورد (.doc) / یا وردپد (.rtf)، صفحات وب HTML، فرمت تصاویر JPG / PNG / BMP / TIF / GIF / PCX / TGA و فایل های متنی ساده با حفظ متن اصلی، تصاویر، قالب و طرح اسناد پی دی اف در حالت تبدیل دسته ای است.


تبدیل سریع پی دی اف XIXI Software PDF to All 4.1

ادامه نوشته "تبدیل سریع پی دی اف XIXI Software PDF to All 4.1"

نرم افزار Axommsoft PDF Encryption رمزگذاری سریع بر روی فایل های پی دی اف می باشد که کمک می کند تا اسناد خود را از نظر امنیتی ارتقاء دهید، اگر می خواهید از دسترسی اموال دیجیتال خود از کاربران غیر مجاز جلوگیری کنید و اجازه چاپ و یا کپی محتوای PDF را ندهید حتما از این برنامه استفاده کنید تا امنیت فایل شما را تامین کند.


رمزگذاری برای پی دی اف Axommsoft PDF Encryption 1.4.0

ادامه نوشته "رمزگذاری برای پی دی اف Axommsoft PDF Encryption 1.4.0"

نرم افزار Axommsoft PDF Splitter Merger ابزاری بسیار سبک و کم حجم جهت ویرایش فایل های PDF از جمله تقسیم، ادغام، استخراج و حذف صفحات PDF می باشد، همچنین می توانید در این برنامه برای فایل های پی دی اف خود رمز عبور قرار دهید و برای استفاده از آن نیازی به برنامه های کمکی از جمله ادوبی آکروبات نیست.


تقسیم و ترکیب پی دی اف Axommsoft PDF Splitter Merger 1.3.0

ادامه نوشته "تقسیم و ترکیب پی دی اف Axommsoft PDF Splitter Merger 1.3.0"

توسط نرم افزار رایگان doPDF می توانید به راحتی و تنها با چند کلیک در بخش پرینت از صفحات، اسناد، عکس ها و فایل های متنی آنها را به فایل های پی دی اف PDF تبدیل کنید، این برنامه با حفظ تمامی نمودارها، جداول و ترکیب نوشته ها در هنگام پرینت برای تمامی برنامه ها قابلیت تبدیل به PDF را امکان پذیر می کند، بعد از نصب این برنامه یک پرینتر مجازی به نام DoPDF در منوی پرینترهای شما اضافه خواهد شد که شما می‌توانید با استفاده از آن فایل مربوطه را به فرمت PDF ذخیره کنید.


تبدیل تمامی اسناد به پی دی اف doPDF 8.1 Build 921 Final

ادامه نوشته "تبدیل تمامی اسناد به پی دی اف doPDF 8.1 Build 921 Final"

نرم افزار Mgosoft PDF Split Merge برنامه ای که به شما اجازه تقسیم هر گونه فایل پی دی اف آکروبات به فایل های PDF کوچکتر و یا ترکیب دو یا چند فایل PDF آکروبات به یک سند PDF تکی است، این برنامه بدون محدودیت در ترکیب فایل ها و صفحات امکان حذف صفحه یا محدوده صفحه از فایل های PDF با حفاظت انواع حاشیه نویسی و همچنین محافظت از رمز عبور فایل های PDF است.


تقسیم و ترکیب پی دی اف Mgosoft PDF Split Merge v8.4.16

ادامه نوشته "تقسیم و ترکیب پی دی اف Mgosoft PDF Split Merge v8.4.16"

نرم افزار Mgosoft PDF Password Remover ابزاری بسیار مناسب جهت شناسایی رمز عبور فایل های پی دی اف و همچنین حذف سریع پسورد آنها می باشد، این برنامه می تواند به شما کمک کند فایل های PDF را بدون هیچ رمز عبور از فایل های اصلی PDF جداسازی کنید و همچنین مجاز به ویرایش، تغییر، چاپ، کپی، حاشیه نویسی، و غیره در این برنامه خواهید بود، برای اینکار نیازی به ادوبی آکروبات و یا هر برنامه مربوط به ادوبی نیست.


حذف رمز عبور پی دی اف Mgosoft PDF Password Remover 8.2.106

ادامه نوشته "حذف رمز عبور پی دی اف Mgosoft PDF Password Remover 8.2.106"

توسط نرم افزار Master PDF Editor می توانید فایل های پی دی اف را ویرایش کنید و یا آنها را به فرمت های عکس JPG، TIFF، PNG، BMP تبدیل کنید، همچنین این برنامه قادر به تبدیل فرمت XPS به PDF و بالعکس با رمزگذاری 128 بیتی است.


تبدیل فایل های پی دی اف Master PDF Editor 2.1.80

ادامه نوشته "تبدیل فایل های پی دی اف Master PDF Editor 2.1.80"


فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2016 All-Star Game


star بسکتبال ستاره های ان بی ای - NBA 2016 All-Star Game


فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2016 All-Star Game


ابتدا مجموعه را در منزل و یا محل کار از مامور شرکت پست و یا پیک شرکت ; دریافت نمایید سپس وجه آن را پرداخت نمایید.

خرید محصولات فیلم کامل بسکتبال NBA 2016 All-Star Game

shop


Copyright © 2011-2015 MojazDL.Com™


.تمامی حقوق مطالب و تصاویر برای این سایت محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با اجازه مدیران امکانپذیز می باشد