فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2016 All-Star Game


star بسکتبال ستاره های ان بی ای - NBA 2016 All-Star Game


فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2016 All-Star Game


ابتدا مجموعه را در منزل و یا محل کار از مامور شرکت پست و یا پیک شرکت ; دریافت نمایید سپس وجه آن را پرداخت نمایید.

خرید محصولات فیلم کامل بسکتبال NBA 2016 All-Star Game

shop

UnHackMe برنامه ای کاربردی برای شناسایی و حذف روت کیت، حذف فرم های دیگر از نرم افزارهای مخرب از کرم ها، تروجان و غیره میباشد. یک rootkit برنامه ای است که یک هکر با استفاده از آن به سیستم شما نفوذ و با به دست آوردن سطح دسترسی مدیر به یک شبکه کامپیوتری یا کامپیوتر متصل می شود. اکثر آنتی ویروس ها قادر به تشخیص چنین برنامه های مخرب نیستند، اما استفاده از فشرده سازی و رمزگذاری فایل ها طوری که در آن نرم افزار UnHackMe برنامه های مخرب را شناسایی و آنها را حذف میکند.


جلوگیری از هک و نفوذ UnHackMe 8.40 Build 540

ادامه نوشته "جلوگیری از هک و نفوذ UnHackMe 8.40 Build 540"

آخرین ورژن مجموعه امنیتی 360 Total Security شامل اسکنر آنتی ویروس، ابزار پاکسازی و تقویت کننده راه اندازی، حفاظت کامپیوتر از نرم افزارهای مخرب/ فیشینگ/ backdoor و نوع جدیدی از تهدید از طریق فن آوری ابری، صرفه جویی در فضای دیسک، مدیریت و بهینه سازی برنامه های کاربردی راه اندازی سیستم، کوتاه شدن زمان بوت شدن کامپیوتر و غیره را از سایت مجاز دانلود دریافت کنید.


نسخه جدید نرم افزار امنیتی 360 Total Security 8.8.0.1057

ادامه نوشته "نسخه جدید نرم افزار امنیتی 360 Total Security 8.8.0.1057"

نرم افزار ioGuard ابزاری امنیتی و برای محافظت از اطلاعات USB می باشد که می توانید از سایت مجاز دانلود دریافت کنید.


حفاظت از اطلاعات یو اس بی ioGuard 1.0.0.1

ادامه نوشته "حفاظت از اطلاعات یو اس بی ioGuard 1.0.0.1"

نرم افزار UVK Ultra Virus Killer به همراه نسخه قابل حمل ( پرتابل Portable ) جهت شناسایی و حذف انواع نرم افزارهای مخرب و جاسوس افزارها کاربرد دارد. این برنامه با اسکن کامل سیستم انواع ویروس‌ها، بدافزارها و ابزارهای جاسوسی را در سیستم‌های آلوده آشکار و حذف می نمایند. ابزار تعمیر این امکان را فراهم می‌آورد تا پس از حذف کامل ویروس‌ها مشکلات بوجود آمده را تعمیر نمائید. همچنین می‌توانید لیست پردازش یا همان برنامه‌های در حال اجرا را مدیریت و برنامه‌های مشکوک را انتخاب و آنها را بسته یا همزمان با بستن یک یا چندپردازش فایل اجرایی پردازش را بطور کامل از درایو حذف نمائید.قابلیت های نرم افزار:

 – ابزار تعمیر ویندوز
 – مدیریت اتوران‌های سیستم، زمانبندی‌ها، سرویس‌های نصب شده و …
 – ابزار اسکن رجیستری و جلوگیری از آلوده سازی بخش‌های حساس آن توسط بدافزارها
 – فیلتر کردن کلیه پردازش (برنامه)‌های در حال اجرا بوسیله مسیر فایل اجرایشان
 – انتخاب و مدیریت یک یا چند پردازش بطور همزمان (به عنوان مثال تأئید امضای پردازش انتخاب شده، یا بستن پردازش‌های تأئید نشده)
 – بستن یا ایست موقت یک یا چند پردازش انتخاب شده بصورت همزمان همچنین حذف خودکار فایل اجرایی پردازش پس از بسته شدن آن
 – بستن تمام پردازش‌ها بجز پردازش‌های سیستمی
 – حذف فایل‌ها و فولدرها (حتی اگر توسط برنامه ای در حال استفاده باشند)


نرم افزار حذف ویروس UVK Ultra Virus Killer 7.8.7.0 + Portable

ادامه نوشته "نرم افزار حذف ویروس UVK Ultra Virus Killer 7.8.7.0 + Portable"

نرم افزار GiliSoft Privacy Protector ابزاری بسیار کم حجم برای محافظ از حریم خصوصی شما و کامپیوتر شما می باشد. این برنامه مانع از عملیات غیر قانونی انجام شده توسط هکرها و یا برنامه های مخرب مانند ویروس ها، تروجان ها و نرم افزارهای جاسوسی که ممکن است به سیستم شما آسیب برسانند و یا اطلاعات شما را از کامپیوتر سرقت کنند میشود. از قابلیت های این برنامه می توان به مخفی کردن داده ها، قفل داده ها، ایجاد دیسک های خصوصی برای اسناد/ عکس/ موسیقی/ ویدئو/ بازی، حذف اطلاعات در حالتی امن اشاره کرد.


نرم افزار محافظت از حریم خصوصی GiliSoft Privacy Protector 6.0.0

ادامه نوشته "نرم افزار محافظت از حریم خصوصی GiliSoft Privacy Protector 6.0.0"

نرم افزار IP Hider Pro ابزاری حرفه ای برای مخفی کردن آدرس IP و پنهان کردن محل واقعی و گشت و گذار مخفیانه در وب است. در این برنامه می توانید آی پی های دلخواه از کشورهای دیگر را انتخاب کنید.


مخفی کردن آدرس آی پی IP Hider Pro 5.4.0.1

ادامه نوشته "مخفی کردن آدرس آی پی IP Hider Pro 5.4.0.1"

نرم افزار RegRun Reanimator ابزاری مناسب برای اضافه کردن یک لایه اضافی امنیتی به کامپیوتر شما و کمک به شما در حذف برنامه های مخرب از کامپیوتر شما می باشد. این نرم افزار برای اسکن کامپیوتر و شناسایی اجزای مخرب و حذف آنها کاربرد دارد. این نرم افزار سرعت بالایی دارد و به آسانی کار می کند و با انواع آنتی ویروس ها سازگار است. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ، لایه اضافی برای امنیت سیستم ، بهینه کردن ریجستری ، مشاهده ی خطاها ، ارائه تحلیل فایل های مشکوک از امکانات این نرم افزار است.


حذف نرم افزارهای مخرب RegRun Reanimator 7.75.0.175

ادامه نوشته "حذف نرم افزارهای مخرب RegRun Reanimator 7.75.0.175"

نرم افزار Windows USB Blocker یک ابزار مفید برای بلوک یو اس بی سیستم و جلوگیری از ذخیره سازی اطلاعات بر روی درایوهای قابل حمل و دستگاه های خارجی به دستگاه می باشد. این امر موجب مقابله با علل اصلی گسترش ویروس و نرم افزارهای مخرب از یک سیستم دیگر بدون اطلاع کاربر می شود.


مسدود کننده یو اس بی Windows USB Blocker 2.1 + Portable

ادامه نوشته "مسدود کننده یو اس بی Windows USB Blocker 2.1 + Portable"

نرم افزار امنیتی Kakasoft USB Security ابزاری برای محافظت از اطلاعات حساس در درایو USB با قوی ترین روش رمزگذاری می باشد. این برنامه USB جهت تضمین امنیت داده ها و اطلاعات محرمانه در درایوهای فلش یو اس بی و جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز با تصویب رمزنگاری پیشرفته است. این نرم افزار قادر به محافظت از انواع درایوهای USB، فلش USB درایو، هارد دیسک HDD، درایو قلم، کارت حافظه مموری استیک، کارت حافظه و سایر دستگاه های ذخیره سازی قابل حمل می باشد که در سایت مجاز دانلود قرار داده شده است.


حفظ امنیت یو اس بی Kakasoft USB Security 2.2.0.13

ادامه نوشته "حفظ امنیت یو اس بی Kakasoft USB Security 2.2.0.13"

نرم افزار مطمئن و امنیتی Wi-Fi Security Guard ابزاری برای نگهبانی و نظارت شبکه بی سیم وای فای و جلوگیری از ورود هکرها و کاربران غیر مجاز است. این برنامه بر اساس اسکن چند رشته ای کمک می کند تا شما اقدام به انجام اسکن سریع از کل شبکه خود در چند ثانیه کنید. همچنین این برنامه امکان اسکن دستی از بخش انتخاب شده از شبکه را نیز دارا میباشد. در این برنامه برای هر سیستم نمایش اطلاعاتی از قبیل میزبانی آدرس IP، هاست آدرس MAC، وضعیت اتصال، شرح و توضیحات وجود دارد.


نرم افزار امنیتی وای فای Wi-Fi Security Guard 1.0 + Portable

ادامه نوشته "نرم افزار امنیتی وای فای Wi-Fi Security Guard 1.0 + Portable"


فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2016 All-Star Game


star بسکتبال ستاره های ان بی ای - NBA 2016 All-Star Game


فیلم کامل بسکتبال ستاره های ان بی ای – NBA 2016 All-Star Game


ابتدا مجموعه را در منزل و یا محل کار از مامور شرکت پست و یا پیک شرکت ; دریافت نمایید سپس وجه آن را پرداخت نمایید.

خرید محصولات فیلم کامل بسکتبال NBA 2016 All-Star Game

shop


Copyright © 2011-2015 MojazDL.Com™


.تمامی حقوق مطالب و تصاویر برای این سایت محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با اجازه مدیران امکانپذیز می باشد